kobzary
Літературне об’єднання Кобзар
kobzary
2009-10-22
Ми - українці. Ми пишаємося тим, що ми - українці. Ми віримо в те, що наш народ так, як і наша Держава, є невід’ємною частиною цивілізованого світу, частиною єдиної та неподільної родини, ім’я якій – Людство.

Кожний з нас гідний найкращого, у кожному є щось особливе і прекрасне, будь-хто з нас здатний на більше. І все, що нам потрібно – це шанс. Можливість самореалізуватися, показати світові на що ми насправді спроможні, відкрити душу і дозволити внутрішній красі освітити собою похмуру і сумну сірість сьогодення.

Разом ми можемо це зробити. Разом у нас є надія. Разом ми змінимо світ.

Літературне об’єднання «Кобзар» - це спільнота людей, які вірять у світле майбутнє Української літератури. І не просто вірять, а роблять усе можливе для того, щоб ця віра не перетворилася на марні сподівання, а навпаки - стала могутньою рушійною силою для подальшого піднесення. Наша мета та завдання – це пошук дійсно талановитих, розумних та самобутніх авторів, людей, чия душа просто не може не співати. Не мають значення вік, стать, освіта чи соціальний статус, головне – це нестримна жага до прекрасного, болісне прагнення донести свої думки до інших, можливість поділитися багатством власного внутрішнього світу. Це не простий шлях, але ніхто і не казав, що буде просто. Ми не шукаємо ледарів та фантазерів, нам потрібні люди, які вірять у себе і які здатні шляхом нелегкої та кропіткої праці досягати найвищих результатів.

Якщо Ви мужня, талановита та працьовита людина, то ми будемо щиро раді вітати Вас у наших лавах! Справжній успіх приходить лише до тих, хто має мужність його прийняти.

http://kobzary.com.ua
Дмитро Папета, Літературне об’єднання Кобзар, Мистецькі грані
Літературне об’єднання Кобзар, Мистецькі грані
Вакуленко-К. Володимир, dnipro
Коментарів ще немає. Ви можете залишити перший!
Коментар для «Літературне об’єднання Кобзар»
Ім'я:
Email:
  ← не буде відображено на сайті
Дозволені HTML теги: <a, img, p, br, i/b/s/em/strong/strike, small/bin/sub/sup, center, ul/ol/li>. Приклад використання
введіть текст показаний на картинці