Інтелектуальна бійка за автограф П.І. Осадчука.

теґи: Дмитро Папета, Лера Крок, Осадчук, Кобзар, література

 

11 березня відбулася зустріч відомого письменника Петра Осадчука з учнями 32 гімназії.

 Колектив та учні  цього навчального закладу  завжди запрошують представників ЛО «Кобзар» для проведення творчих зустрічей. Ось і зараз – головними гостями стали голова Об’єднання «Кобзар» Дмитро Папета та відомий поет-письменник, гуморист, член спілки письменників, двічі народний  депутат України – Петро Ілліч Осадчук.

 

Як і завжди, діти та вчителі спочатку сприйняли  автора трішечки напружено. Це цілком зрозуміло – нова людна, нова інформація, нові погляди. Але ж справжній гуморист зможе зламати найміцнішу оборону. А в сукупності з особистою чарівністю Лери Крок це взагалі не важко.  Особливо, коли є, чим пригостити хазяїв школи: Петро Ілліч приніс 10 примірників своєї нової поетичної збірки, які одразу були запропоновані для інтелектуального аукціону – за найцікавіше питання – примірник з особистим автографом автора. Десять питань – 10 збірок. Гра була дуже бурхливою, цікавою, динамічною. Учні задавали серйозні, важливі, глибокі питання. Книги отримали автори таких звертань до Петра Осадчука, як «Яке місце, на Вашу думку, займає українська література у всесвітньої?», або: «чи є майбутнє української літературі, і якщо є – то яке воно може бути?». Також дуже сподобалося таке питання: «Є чи можуть бути в сучасної української літературі такі автори, як Тарас Шевченко або Іван Франко?». Не обійшлося й без веселих запитань з приводу особистого життя, музи, навчання та інше.

 Вже вкотре програма «Майстри сучасної класики» приходить до учнів та студентів з відомими та цікавими авторами. Однак, ми не перестаємо задаватися одним великим питанням з приводу маленької проблеми: чому протягом певного періоду ми не отримаємо жодного запрошення. Аж поки не наступить якесь свято (як, наприклад, зараз – шевченківські дні), значна дата, або – велике дійство внутрішнього значення. Трапляється це три – чотири разів на рік (у кожного навчального закладу) – невже в інший час – зустріч з відомим письменником може бути не цікавою?

 

Прес-центр

ВГО ЛО «Кобзар»