категорії: новина

Відбувся форум бібліотекарів м. Києва

теґи: Глінка, папета, бібліотекарі, бібліотеки, Кобзар, «Освіта», Форум

 

IMG_625324 вересня  у ЗОШ № 27 м. Києва відбувся форум бібліотекарів, який привітав Голова Всеукраїнського об’єднання «Кобзар» Дмитро Папета.

 

              У ході обговорення загальних проблем освіти та бібліотечної справи, були з’ясовані такі важливі питання: відсутність достатньої кількості свіжих періодичних видань, недостатнє фінансування бібліотек, надходження та умови зберігання книг. Найголовнішою проблемою було визначено відсутність єдиної систематизованої інформаційної бібліотечної бази. Як відзначила головний методист бібліотечного фонду Шевченківського РУО Тетяна Валеріївна Глінка – вирішувати ці питання з кожним місяцем стає все складніше і складніше, і лише ентузіазм, натхнення та самовідданість бібліотекарів дають можливість зберігати бібліотеки.

 

Під час конструктивного діалогу Дмитро Папета запропонував як рішення вищеназваних питань – залучення широкого кола громадськості, а саме – активних громадських організацій. Якщо державі складно утримувати бібліотеки та їх фонди у належному стані, то саме громадськість може надати достатню кількість волонтерів для розширення бібліотечних ресурсів, вільні кошти для збагачення книжкових фондів та спонсорську підтримки для модернізації обладнання бібліотек.

      IMG_6249     

               Після спільної згоди з указаним рішенням Голова ВГО ЛО «Кобзар» привітав усіх присутніх з наступаючим професійним святом.