категорії: новина

Слава Україні! Героям України слава!

теґи: Володимир Шовкошитний, ло кобзар, Слава Україні, Україна, поезія, творчі зустрічі

 

ovacii

«Слава Україні! Героям України слава!» – саме так відреагували учні 32 гімназії столиці на виступ відомого українського поета та громадського діяча В. Шовкошитного, запрошеного Літературним об’єднанням «Кобзар».  

 

Понад сто старшокласників з захопленням  прислуховувалися до кожного його слова. Всі ми звикли до стереотипу, що сучасні підлітки захоплюються лише поп-культурою та інтернетом. Але сьогоднішня зустріч з живим класиком української літератури показала, наскільки хибною є ця думка. У серцях дітей достатньо місця як для розваг, так і для більш серйозних речей.

 

Володимир Шовкошитний розповідав про історію державотворення України, про деталі з життя відомих дисидентів. Він говорив захоплено і палко. Не було відчуття відпрацьованої промови – кожне слово здавалося йде від самого серця. В особливо зворушливі моменти діти та педагоги не могли стримати сліз.

 

Завершилася зустріч бурхливими оваціями, які не змовкали більше п’яти хвилин. Після зустрічі діти, розбившись на групки, ще довго обговорювали почуте. А в наших вухах ще до сих пір лунають наповнені істиною дитячою щирістю слова:

 

«СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!»

 

Лера Крок