Розпочався прийом робіт на конкурс "Майстерня чудес 2011"

теґи: Майстерня чудес, Кобзар, конкурс

Maysternya_chudesПроект «Майстерня чудес» об’єднання «Кобзар» вже вдруге оголошує конкурс оповідань. Після першого року свого народження ця ідея все більше та більше знаходить своїх шанувальників.

Перший конкурс приніс авторам тільки дипломи, заохочувальні подарунки, електрону книжку та широку популярність. Цього не мало, ми згодні, але цього разу нам вдалося знайти мецената, який з радістю готов надати премію переможцю у розмірі 1000 гривень!
Це майже безпрецедентно!
Отже – ми починаємо «Майстерню чудес – 2011!». Головні умови прийому – естетична вишуканість текстів та об’єм, який повинен бути від 10 000 до 15 000 тисяч знаків. Від одного автора приймається тільки одне оповідання.

Не має ніяких жанрових обмежень. Це може бути мейнстрим, містика, фантастика, хоррор, романтична пригода, гумор – байдуже, що саме за жанром. Головне – це ЕСТЕТИЧНІ  ЯКОСТІ  тексту.
Голова журі – доктор філософії, філолог зі світовим ім’ям, автор багатьох книг – Станіслав Росовецький.

Умови участі та Положення конкурсу на сайті http://www.kobzary.com.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=779:положення-про-конкурс-майстерні-чудес-життя-та-мрія&Itemid=202

Прийом робіт триває з 1 травня по 1 серпня на електрону адресу lito_kobzar@ukr.netЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Пресс-центр
ВГО ЛО «Кобзар»