категорії: новина

Що ТИ хочеш сказати Раді Європи?

 

7_jpg_175x175_crop_q95

Шановні колеги, автори, друзі!

Об'єднання «Кобзар» вже другий рік поспіль є учасником круглого столу європейської комісії з мовних питань в якості експертів у сфері розвитку української мови та літератури.

Темою минулорічної зустрічі стали проблеми розвитку національної мови, його сучасний стан, способи і методи вирішення актуальних питань .. ВГО ЛО «Кобзар» висунуло ряд пропозицій, проектів і програм щодо усунення політичного впливу на ситуацію навколо двомовності в Україні, підтримки вчителів української мови і літератури, побутове поширення національної мови. Деякі з програм були прийняті і затверджені («Майстри сучасної класики», «Підтримка вчителів української мови та літератури», «Щоденник юного українця» і т.д.) 

Головною темою наступної зустрічі, яка відбудеться 31 травня в інституті післядипломної освіти університету ім Т.Г. Шевченка, стане аналіз виконаної за минулий рік роботи за підсумками прийнятих рішень. 

Кожен з учасників круглого столу (представники Міносвіти, ВГО «Кобзар», Академії Наук, інститутів післядипломної освіти, провідних ВНЗ України) буде мати можливість передати свою точку зору з приводу питання української мови, можливі способи вирішення проблеми і вжиті заходи. 

ВГО «Кобзар» є єдиним представником громадськості на цій комісії. А тому ми звертаємося до всіх, кому небайдужа національна мова, її проблеми і досягнення, її розвиток і поширення:
 

Висловлюйте свої думки, пропозиції, питання та способи їх вирішення, побажання, думки – ВСЕ, ЩО Ви хочете донести до РАДИ ЄВРОПИ. Все, що Ви вважаєте потрібним і корисним сказати – свої проекти, програми, пропозиції – у коментарях під цією статтею або на е-мейл організації ( info@kobzary.com.ua) Нехай це буде відкритий діалог, зважена, об'єктивна, глибока громадська думка.

Нам буде, з чим виступити. 


З повагою, - 
Колектив ВГО «Кобзар»