категорії: репортаж

«Майстри сучасної класики» у Бердичеві спільно з І. Андрусяком.

теґи: кобзар Україна Шевченко Папета Андрусяк

 15 квітня у Бердичеві Всеукраїнське літературне об'єднання «Кобзар» спільно з видавництвом «Грані-Т в рамках проекту «Майстри сучасної класики» провело низку  зустрічей учнів місцевих шкіл з відомим письменником і поетом Іваном Андрусяком.

IMG_0503

За один день письменник встиг побувати в школах № 1, № 8, № 10, № 12 та у гімназії № 2.

Це була справжня феєрія добрих емоцій і захоплених слів. Діти дуже жваво включалися в гру, навперебій задавали численні запитання, сперечалися один з одним за першість в отриманні автографа, та  просто линули до доброго, м’якого та дуже зворушливого автора.

 Іноді здавалося, що навіть самі організатори не очікували такого бурхливого прийому.

 –          Це справжня подія для нашого міста! – прокоментував зустріч Юрій Балюк, координатор проекту ЛО «Кобзар»  та голова ГО "Добра справа"  у Бердичеві. Звичайно, відразу охопити таку велику аудиторію дітей було дуже нелегко. Але ми зобов'язані були познайомити всіх дітей нашого міста з таким чудовим автором і людиною, як Іван Андрусяк.

 Під час жвавого діалогу з дітьми, Іван Михайлович розповів не тільки про свої книги та творчий шлях письменника. Він поділився своїми досягненнями та розчаруваннями, спогадами і надіями, своїми мріями.

IMG_0501

 

 

 

 

 

 

 

 

 –          Приємно відчувати, що наш проект дійсно має велике значення для кожного його учасника. Завдяки «Майстрам сучасної класики», будь-яка дитина, підліток, студент зможе особисто познайомитися з автором, задати йому низку запитань і отримати на них відповіді. Але більше за все ми сподіваємося, що діти, побачивши реальних письменників, ще раз зрозуміють, що вітчизняна література жива, вона не є пережитком минулого, а головними її героями являються саме вони – маленькі, але найвимогливіші читачі. – Поділився думкою Дмитро Папета, голова Всеукраїнського об'єднання Літературного «Кобзар».

IMG_0488

 

 

 

 

 

Нагадуємо, що заснований ЛО «Кобзар» проект «Майстри сучасної класики» не має терміну дії, і взяти в ньому участь може будь-який дитячий, шкільний чи студентський колектив.