категорії: репортаж

Валерій та Наталія Лапікури про Тичину, Сосюру та Тарковського

теґи: Кобзар, Лапікури, Майстри сучасної класики, Сосюра, Тичина

 27 квітня в рамках програми «Майстри сучасної класики», започаткованого Всеукраїнською організацією «Л.О. Кобзар» за підтримкою видавництва «Грані-т» до школярів 134 Київського ліцею завітали Валерій та Наталія Лапікури, відомі письменники та журналісти, які мають дуже багатий та не простий творчий шлях.

IMG_6014

Всупереч звичайному, письменники розповідали не стільки про себе, скільки про сучасників своєї молодості, що стали в наш час справжніми легендами. Валерій Лапікура розкрив абсолютно по-іншому дітям таких класиків, як Володимир Сосюра, Павло Тичина, Арсеній Тарковський. Наталія Лапікура дуже уважно слухала маленьких авторів та давала їм свої поради, щодо подальшої творчості. Діти, як завжди, ледве не налякали відомих авторів та журналістів безліччю питань. Але Лапікури все одне впоралися з цім не дуже важким, але й не дуже легким завданням.

Учням та вчителям було настільки цікаво, що заміст запланованих 45 хвилин часу, зустріч не вмістилася навіть у півтори години. Нескінченність автограф-сесії примусила письменників спочатку змінити ручки, а потім швиденько заховатися у вчительської кімнати.

– Так, це дуже цікаві люди! – коментує подію заступник директора по виховної роботі Олена Іванівна Шарко. – Безсуперечно, проект «Майстри сучасної класики» – істотне доповнення до шкільної виховної роботи. Ми дуже сподіваємося на нові зустрічі.

IMG_6016